Přírodní produkty Delima

Delima produkty německého výrobce Pekana

Delima produkty německého výrobce Pekana obsahují cenný olej ze semen granátového jablka. Vaginální čípky Delima feminin Vám pomohou od bolestí při sexu. Naopak přírodní doplněk stravy Delima tobolky jsou účinným řešením nepříjemných příznaků menopauzy.

Příroda přichází na pomoc s jemným příspěvkem – takzvanými fytoestrogeny, které jsou velmi podobné estrogenům produkovaným lidským tělem. Delima produkty tradičního německého výrobce Pekana obsahují cenný olej ze semen granátového jablka, který má obzvláště vysoký obsah fytoestrogenů. Tyto produkty vám pomohou cítit se dobře a užívat si pocit být plnohodnotnou ženou.


Delima feminin vaginální čípky

Vaginální čípky Delima feminin - bolest při sexu

Delima feminin vaginální čípky složené z rostlinných olejů, zejména oleje z granátového jablka mají za následek příjemný lubrikační efekt ve vaginální oblasti. Vaginální čípky Delima feminin Vám pomohou od bolesti při sexu, způsobené vaginální suchostí.

Objednejte si

Při koupi 1 ks, cena 349,- Kč


Delima tobolky

pek2

Menopauza je období změn v ženském těle. Produkce hormonů je značně snížená, což je spojené s nepříjemnými vedlejšími účinky, jako jsou návaly tepla, nadměrné pocení, vyčerpání, suchost sliznic.

Přírodní způsob, jak se dobře cítit během menopauzy

Přírodní doplněk Delima tobolky Vám pomohou od nepříjemných příznaků menopauzy. A to díky tzv. fytoestrogenům, které jsou velmi podobné estrogenu produkovanému v lidském těle. Granátové jablko má obzvlášť vysoký obsah fytoestrogenu. Fytoestrogeny se nachází v oleji, který je zastudena lisovaný ze semínek zralého ovoce.

Objednejte si

Při koupi 1 ks, cena 583,- Kč