Lék na vaginální suchost

Pomáhá ženám přirozeně

Objednejte siJako výrobce přírodně-spagyrických léčiv, společnost Pekan organizuje v Německu i četné semináře pro terapeuty. Zejména během seminářů na téma menopauzy dostávají odborníci často otázky týkající se problému vaginální suchosti.

Katharina Beyersdorff, výkonná ředitelka společnosti Pekana Naturheilmittel GmbH, proto hledala přírodní alternativu k úlevě a zmírnění příznaků vaginální suchosti a pomohla tak ženám, které tento problém často uvádějí.

Granátové jablko - pomoc při vaginální suchosti

Požadavky na produkt pro úlevu od vaginální suchosti

Za účelem splnění požadavků žen se během vývoje produktu museli dodržovat následující zásady:

  • výrobek by měl být založen na bázi oleje, aby měl přirozeně lubrikační efekt
  • použité suroviny by měly být neparfémované a neměly by obsahovat žádné konzervační látky
  • aplikace by neměla být omezena pouze na stydké pysky, ale produkt by se měl aplikovat na „místo akce“, přičemž zároveň musí být aplikace nesmírně diskrétní

 

Přirozené řešení pro vaginální suchost

Bohaté zkušenosti ve výrobě léčiv vedly přes doktrínu signatur k jedním z nejstarších druhů pěstovaného ovoce v civilizaci lidstva – granátovému jablku. Jako rostlina, která je bohatá na semena, granátové jablko se spojuje s Lunou, bohyní růstu a plodnosti. Navíc nám průřez ovoce připomíná obraz vaječníku se zralými vajíčky. Na výrobu1 kg prémiového kvalitního oleje, což je důležitou složkou Delima feminin vaginálních čípků, je třeba zpracovat kolem 500 kg zralých plodů granátových jablek.

Aplikované ve formě čípků, ženy mohou používat Delima feminin vaginální čípky bez pomoci a diskrétně. Účinek není omezen jen na stydké pysky, ale se dostane hluboko do pochvy, kde přírodní oleje rozvinou svůj lubrikační efekt podobný přirozenému zvlhčení.